Jídelníček

Jídelní lístek | Mateřská škola Sluníčka

22.- 26.02. 2021
Po 22.02.

přesnídáv.chléb, papriková pomazánka, okurka, teplé mléko (A: 01,01a,01b,07)

polévka špenátová s krutony (A: 01,01a,01c)

oběd pečené vdolky s povidly a tvarohem, kiwi, ochucené mléko (A: 01,01a,01e,03,07)

svačina rohlík, vaječná pomazánka, mrkev, bylinkový čaj (A: 01,01a,01c,03,07)

Út 23. 02.

přesnídáv. krupicová kaše s kakaem, hrušky, ovocný čaj (A: 01,01a,07)

polévka rýžová se zeleninou (A: 09)

oběd hovězí maso v mrkvi, brambory, štáva (A: 01,01a,07)

svačina

slunečnicový chléb, pórková pomazánka, paprika, švédský čaj (A:
01,01a,01c,01d,06,07,11)


St 24.02.

přesnídáv. pečené tousty(kečup, šunka, sýr), okurka, čaj s mlékem (A: 01,01a,01c,07)

polévka frankfurtská s brambory (A: 01,01a)

oběd platýz v obalu, štouchané brambory, zeleninový salát, džus (A: 01,01a,03,04,06,07)

svačina chléb, krabí pomazánka, kedluby, bylinkový čaj (A: 01,01a,01b,04,07)


Čt 25.02.

přesnídáv.ovocná kapsička, mandarinka, bílá káva (A: 07)

polévka zeleninová s pohankou (A: 09)

oběd lušteninový guláš, chléb, citrónová voda (A: 01,01a,01b)

svačina žitný chléb, čerstvý sýr, cherry rajče, ovocný čaj (A: 01,01a,01b,07)


Pá 26.02.

přesnídáv. dědův rohlík, bylinkový tvaroh, paprika, vita káva (A: 01,01a,01b,01c,06)

polévka zeleninová s quinoou (A: 09)

oběd sekaná, brambory, zelí, džus (A: 01,01a,01c,03,07)

svačina chléb, sýrová pomazánka, okurka, bylinkový čaj (A: 01,01a,01b,07)


Jídlo obsahuje alergeny. Jejich čísla jsou uvedena v závorce za názvem jídla.


01 Obiloviny obsahující lepek
01 a Obiloviny – pšenice
01 b Obiloviny – žito
01 c Obiloviny – ječmen
01 d Obiloviny – oves
01 e Obiloviny – špalda
01 f Obiloviny – kamut
02 Korýši
03 Vejce
04 Ryby
05 Arašídy (podzemnice olejná)
06 Sójové boby (sója)
07 Mléko
08 Ořechy, mandle, pistácie


08 a Skoř. plody – mandle
08 b Skoř. plody – lístkové ořechy
08 c Skoř. plody – vlašské ořechy
08 d Skoř. plody – kešu ořechy
08 e Skoř. plody – pekanové ořechy
08 f Skoř. plody – para ořechy
08 g Skoř. plody – pistácie
08 h Skoř. plody – makadamie
09 Celer
10 Hořčice
11 Sezamová semínka
12 Oxid siřičitý a siřičitany
13 Vlčí bob
14 Měkkýši

Změny jídelníčku vyhrazeny

zpracovala vedoucí ŠJ

P. Fidrmucová